Prošli zaslužni članovi

Ovdje nisu navedeni svi prošli članovi, već samo oni koji su se izuzetno istakli u radu grupe u prošlim godinama:

Mario Kovačević

Mario KovačevićZaljubljenik u motore, završio školu 2006. godine, smijer elektrotehničar i upisao FOI u Varaždinu. Potražite mu uratke na YouTube-u. Sudjelovao u nekoliko natjecanja.

Ivan Štimac

Ivan ŠtimacDo danas zapamćen kao najveći talent grupe. Završio školu 2005. (tehničar za računalstvo). Student Elektrotehnike u Osijeku.

Mario Boban

Mario BobanZavršio školu 2005. godine (tehničar za računalstvo). Sudjelovao na natjecanjima.

Borislav Trninić

Borislav TrninićKatica za sve što se tiče računala, više od weba ostao zapamćen po case-modingu i šarafanju po računalima. Danas student na veleučilištu u Požegi.

Hrvoje Štajduhar

Hrvoje ŠtajduharKao i generacijski kolega Borislav, najviše vremena provodio s odvijačem u ruci. Danas student sveučilišta u Zadru.

Ostali članovi

Prvi članovi grupe (i svakako među najuspješnijima do sad) bli su Darko Samardžić, Dario Vazler i Robert Rendulić.

Sadašnji članovi

Sadašnji (više-manje) aktivni članovi grupe:

Bruno Matešić

Bruno MatešićČlan već četvrtu godinu, majstor Photoshopa i Dreamweavera. Vrlo uspješno sudjelovao na Login@Europe.

Slaven Špigl

Slaven ŠpiglViše od izrade web stranica voli raditi crtiće u Flashu i te glazbu na računalu. Jedan od rijetkih sportaša ovdje (košarka).

Ivan Adžaga

Ivan AdžagaJedan od većih freakova na webgrupi, zajedno sa kolegom bitrinzhem owna sve njubove, a u slobodno vrijeme voli buljit u prazno.